Foz do Iguaçu Araç Kiralama

Ucuz Foz do Iguaçu kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Foz do Iguaçu, Paraná, Brezilya
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Foz do Iguaçu, Paraná, Brezilya
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Foz do Iguaçu Araç Kiralama Rehberi

Foz do Iguaçu için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.4

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

17 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

21 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.9

6 yoruma göre


Foz do Iguaçu ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Foz do Iguaçu Cataratas Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Foz do Iguaçu Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Foz do Iguaçu içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Enterprise, Budget ve Avis, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Foz do Iguaçu içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Foz do Iguaçu içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Foz do Iguaçu için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Foz do Iguaçu içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Foz do Iguaçu için hız limiti nedir?

Foz do Iguaçu için araç kiralarken şehrin 60 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Foz do Iguaçu civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Foz do Iguaçu içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Brezilya - diğer şehirlerdeki araçlar


Foz do Iguaçu seyahatini planlamaya başla