Maó Araç Kiralama

Ucuz Maó kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Maó, Menorca, İspanya
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
Maó, Menorca, İspanya
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

Maó Araç Kiralama Rehberi

Maó için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.2

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

5 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

1 yoruma göre


Maó ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Maó Menorca Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Maó Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Maó içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Maó içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, National, Dollar ve Budget gibi konumlarda sunulmaktadır. Maó içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Maó içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Maó için National, Dollar ve Budget gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Maó içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Maó için hız limiti nedir?

Maó içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Maó civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Maó içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Maó içinde Şubat ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Maó içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Maó içinde sıcaklıklar Balear Adalari bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Şubat ayında Balear Adalari için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 35 mm yağış beklentisi ile 12 °C civarındadır. Maó içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.