Puerto Vallarta Araç Kiralama

Ucuz Puerto Vallarta kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Puerto Vallarta, Jalisco, Meksika
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Puerto Vallarta, Jalisco, Meksika
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Puerto Vallarta Araç Kiralama Rehberi

Puerto Vallarta için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Orta 5.7

36 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.3

62 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.2

40 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

5 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.0

24 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.0

23 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.8

24 yoruma göre


Puerto Vallarta ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Puerto Vallarta Ordaz Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Puerto Vallarta Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Puerto Vallarta içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Avis ve Hertz, Puerto Vallarta içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Puerto Vallarta içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Puerto Vallarta içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Puerto Vallarta içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Avis ve Hertz gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Puerto Vallarta için hız limiti nedir?

Puerto Vallarta hız limiti 70 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Puerto Vallarta çevresindeki yerleşim alanlarında 120 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Meksika - diğer şehirlerdeki araçlar


Puerto Vallarta seyahatini planlamaya başla