Ulm, Almanya Araç Kiralama

Ucuz Ulm, Almanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ulm, Almanya
4 Eki — 11 Eki
Aynı iade yeri
Ulm, Almanya
4.10 Pzt
Öğle
11.10 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Ulm Araç Kiralama Rehberi

Ulm, Almanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,5

Genel

8,0

Alış/İade

8,5

Fiyat-kalite dengesi

8,5

Ulm, Almanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Münih Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ulm Araç Kiralama

Eylül ayında, Ulm için şu ana kadar momondo üzerinden 6 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ulm içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Ulm içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Ulm, Almanya için hız limiti nedir?

Ulm için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Ulm civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda Rehber'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Ulm içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Ulm içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Volkswagen Polo ve Ford Focus, Ulm içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Ulm içinde Volkswagen Polo kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 359 ve günlük en düşük ₺ 123 fiyata buldu. Ford Focus kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 183 ve ortalama fiyat günlük ₺ 393 civarındadır.

Ulm içinde hangi araç kiralama şirketi Volvo XC90 model araca sahip?

Sixt, Ulm içinde Volvo XC90 model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Ulm içinde Volvo XC90 model araçlar için Sixt acentesinin sunduğu günlük fiyatlar Sixt civarındadır.

Ulm, Almanya içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Ulm içinde Eylül ayında sıcaklık 13 °C civarında seyreder ve 60 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ulm içinde Eylül ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Ulm içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Ulm içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, Ford Ka ve Volkswagen Golf, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Ulm içinde sıcaklıklar Baden Württemberg bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Ulm içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Baden Württemberg çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 14 °C ve yağış miktarının Ulm civarında olmasını bekleyebilirler.


Ulm içindeki havalimanlarında araç kiralama

Ulm yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Baden Württemberg içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Baden Württemberg içinde Freiburg im Breisgau, Friedrichshafen ve Geislingen an der Steige gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Ulm seyahatini planlamaya başla