İzmir, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz İzmir, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

İzmir, Türkiye
9 Ağu — 16 Ağu
Aynı iade yeri
İzmir, Türkiye
9.8 Pzt
Öğle
16.8 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan İzmir, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 124 - ₺ 396

Tüm Araç Türleri

₺ 162 - ₺ 1.057

₺ 235, İzmir, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 124 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %61 daha ucuzdur. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi İzmir Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 337, İzmir, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 212 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha ucuzdur. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi İzmir Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 948, İzmir, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 485 ile yılın geri kalan zamanından %49 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi İzmir Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 450, İzmir, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 259 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi İzmir SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 953, İzmir, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 448 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi İzmir Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 810, İzmir, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 807 ile yılın geri kalan zamanından %1 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi İzmir Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Enterprise

Günlük ₺ 52

31 Ağu - 30 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
SURPRICE CAR RENTAL

Günlük ₺ 189

6 Eyl - 27 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
SURPRICE CAR RENTAL

Günlük ₺ 199

1 Eyl - 25 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan

İzmir Araç Kiralama Rehberi

İzmir, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
9,5
Mükemmel
2 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

9,5

Genel

9,5

Alış/İade

9,5

Fiyat-kalite dengesi

9,5
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

9,2

Alış/İade

8,8

Fiyat-kalite dengesi

8,0
7,1
İyi
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

8,0

Genel

7,1

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,4
6,9
İyi
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,0

Genel

6,7

Alış/İade

6,7

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

6,6

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,6
6,5
İyi
4 yorum5 konum
Genel bakış

Temizlik

6,2

Konfor

7,1

Genel

6,2

Alış/İade

6,1

Fiyat-kalite dengesi

6,8
6,2
İyi
2 yorum4 konum
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,0

Genel

6,4

Alış/İade

6,4

Fiyat-kalite dengesi

6,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Konak Meydanı14,3 km
İzmir Halkapinar Spor Salonu15,9 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Konak Meydanı1,4 km
İzmir Halkapinar Spor Salonu3,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Konak Meydanı2,2 km
İzmir Halkapinar Spor Salonu2,7 km

İzmir, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

İzmir Araç Kiralama

Ağustos ayında, İzmir için 13.362 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için İzmir içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat İzmir içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Avis ve Hertz, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

İzmir, Türkiye içinde Eylül ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 70 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Eylül ayı için İzmir içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 202 tutmaktadır. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 171 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 70 idi.

İzmir, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İzmir için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. İzmir için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

İzmir içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

CIRCULAR , İzmir, Türkiye içinde 5 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 265'dir.

İzmir, Türkiye için hız limiti nedir?

İzmir içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. İzmir civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

İzmir, Türkiye içinde Ağustos ayında hava durumu nasıldır?

İzmir, Ağustos ayında genellikle 5 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 26 °C civarında seyreder. Bu bilgi, İzmir içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ağustos içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

İzmir içinde sıcaklıkların Ağustos ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

İzmir içinde sıcaklıklar İzmir (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ağustos ayında İzmir (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 5 mm yağış beklentisi ile 26 °C civarındadır. İzmir içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


İzmir içindeki havalimanlarında araç kiralama

İzmir yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

İzmir seyahatini planlamaya başla