İzmir, İzmir (il) içinde Araç Kiralama

İzmir, İzmir (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

İzmir, Türkiye
30 Haz — 7 Tem
Aynı iade yeri
İzmir, Türkiye
30.6 Per
Öğle
7.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

İzmir, İzmir (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

İzmir, İzmir (il) içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 17

29 Haz - 5 Tem
Renault Duster
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 48

29 Haz - 8 Tem
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 19

28 Haz - 5 Tem
Daihatsu Sirion
Toyota Avensis Touring Sports
veya benzeri Orta boy istasyon kasa
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 21

28 Haz - 3 Tem
Toyota Avensis Touring Sports
Class SUV
veya benzeri Lüks
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 75

29 Haz - 8 Tem
Class SUV
Toyota Rush
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 39

28 Haz - 30 Haz
Toyota Rush
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 44

28 Haz - 26 Tem
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 23

28 Haz - 3 Tem
Hyundai Accent
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 33

16 Ağu - 9 Eyl
Renault Duster

momondo'da bulunan İzmir, İzmir (il) araç kiralama fırsatları

İzmir içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 229 - ₺ 717

Tüm Araç Türleri

₺ 819 - ₺ 1.836

₺ 382, İzmir, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 229 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %67 daha ucuzdur. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İzmir Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 579, İzmir, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 385 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %49 daha ucuzdur. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İzmir Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.531, İzmir, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 927 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 903, İzmir, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 588 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha ucuzdur. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İzmir SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.547, İzmir, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 708 ile yılın geri kalan zamanından %55 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.174, İzmir, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.591 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İzmir Lüks kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 19

28 Haz - 5 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 17

28 Haz - 3 Tem
Hyundai Accent
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 17

28 Haz - 3 Tem
Fiat 500

İzmir araç kiralama rehberi

İzmir, İzmir (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
2,0
Vasatın altı
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

10,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

2,0
0,0
Berbat
4 yorum5 konum
0,0
Berbat
2 yorum4 konum

İzmir içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

İzmir seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Rhodium

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 214

En Popüler Model

Nissan Micra
Rhodium, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler İzmir araç kiralama acentesidir. Erboy Car ve GREEN MOTION , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde İzmir şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Mini.
İzmir içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 214'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 478'den başlamasını bekleyebilirsin.
Nissan Micra, son 7 gün içinde İzmir içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Kia Picanto araç modelini de tercih etmektedir.

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

İzmir içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Konak Meydanı14,3 km
İzmir Halkapinar Spor Salonu15,9 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Konak Meydanı1,4 km
İzmir Halkapinar Spor Salonu3,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Konak Meydanı2,2 km
İzmir Halkapinar Spor Salonu2,7 km

İzmir içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

İzmir içindeki en popüler oteller

İzmir içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için İzmir içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

₺ 232 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için İzmir içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 662 tutmaktadır. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 575 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 254 idi.

İzmir içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Avec Car Rental ile kiralayabilirsin. ₺ 30, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 538 ödemeyi bekleyebilirsin.

İzmir için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. İzmir için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

İzmir için Temmuz ayında sıcaklıklar 26 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. İzmir içinde Temmuz ayı boyunca sadece 5 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. İzmir içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.534'dir.

CIRCULAR , İzmir, Türkiye içinde 5 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 584'dir.

İzmir içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. İzmir civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

İzmir, Haziran ayında genellikle 11 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 24 °C civarında seyreder. Bu bilgi, İzmir içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Haziran ayında İzmir (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 11 mm yağış beklentisi ile 24 °C civarındadır. İzmir içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


İzmir civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

İzmir civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

İzmir seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo üzerinden İzmir içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak İzmir içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

Evet. momondo, İzmir içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

Evet. momondo üzerinden İzmir içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

Evet. İzmir içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

Evet. momondo, İzmir içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.