En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

İzmir, İzmir (il) araba kiralama

İzmir, İzmir (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
23.7 Sal
30.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

İzmir, İzmir (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

İzmir, İzmir (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

İzmir içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

İzmir içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

İzmir içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

İzmir içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Right Cars acentesinden bulunmaktadır. Right Cars ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 351 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. İzmir içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 786'dir.

İzmir içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

6 konum ile Avis, İzmir içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

İzmir içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı İzmir içinde Renault Clio kiralıyor ve Hyundai i20 en popüler ikinci seçenek. Renault Clio kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.393 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları İzmir içinde günlük ₺ 313 gibi düşük bir fiyattan kiralık Renault Clio araçlar buldu. İzmir içinde Hyundai i20 kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 1.231 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 331'dir.

momondo'da bulunan İzmir, İzmir (il) araç kiralama fırsatları

İzmir içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 570 - ₺ 1.854

Tüm Araç Türleri

₺ 885 - ₺ 2.280

₺ 1.007, İzmir, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 570 ile yılın geri kalan zamanından %44 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha ucuzdur. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İzmir küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.439, İzmir, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 782 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İzmir standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.680, İzmir, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.582 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %60 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.606, İzmir, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 920 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İzmir SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.327, İzmir, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 902 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %37 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.396, İzmir, Türkiye içindeki kamyonet bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara kamyonet kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.305 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. kamyonet kiralık araçlar genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 5.175, İzmir, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.413 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle İzmir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %72 daha pahalı. İzmir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İzmir lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 473

4 Eki - 25 Eki
Hyundai i20
Honda Civic
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 613

22 Tem - 29 Tem
Honda Civic
Peugeot 208
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 641

4 Eki - 25 Eki
Peugeot 208

İzmir araç kiralama rehberi

İzmir, İzmir (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Enterprise Rent-A-Car

10,0
Harika
2 yorum5 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

ADDCAR RENTAL

3 konum

Garenta

5 konum

Budget

6,4
Fena değil
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

5,4

Konfor

6,9

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

5,9

Value

5,9

Hertz

5,9
Vasat
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

6,5

Konfor

7,1

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

6,0

CIRCULAR

4,6
Vasatın altı
4 yorum5 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

5,3

Genel

4,6

Alış Yeri/İade Yeri

5,3

Value

4,6

Nissa Car Rental

6 konum

İzmir içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

İzmir seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Goldcar Rental SP

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 732

En Popüler Model

Renault Clio
Goldcar Rental SP, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler İzmir araç kiralama acentesidir. Right Cars ve Yours Car Rental, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde İzmir şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve SUV.
İzmir içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 732'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.182'den başlamasını bekleyebilirsin.
Renault Clio, son 7 gün içinde İzmir içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Hyundai i20 araç modelini de tercih etmektedir.

İzmir içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için İzmir içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

İzmir, Türkiye içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 952 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Ağustos ayı için İzmir içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 3.363 tutmaktadır. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 1.300 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 465 idi.

İzmir, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İzmir için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. İzmir için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

İzmir, Türkiye için hız limiti nedir?

İzmir içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. İzmir civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

İzmir içinde hangi araç kiralama şirketi Dacia Sandero Stepway model araca sahip?

İzmir, Türkiye içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

İzmir, Temmuz ayında genellikle 6 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 26 °C civarında seyreder. Bu bilgi, İzmir içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

İzmir içinde sıcaklıklar İzmir (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında İzmir (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 6 mm yağış beklentisi ile 26 °C civarındadır. İzmir içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo İzmir içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

İzmir içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

İzmir içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla İzmir içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 153 operatör mevcuttur.

İzmir içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, İzmir dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

İzmir içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

İzmir içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

İzmir içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden İzmir içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, İzmir içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak İzmir içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, İzmir içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, İzmir içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden İzmir içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden İzmir içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden İzmir içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. İzmir içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden İzmir içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, İzmir içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


İzmir seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
23.7 Sal
Öğlen
30.7 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

İzmir konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

İzmir'de popüler kiralık araba türleri