Diyarbakır, Diyarbakir (il) içinde Araç Kiralama

Diyarbakır, Diyarbakir (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Diyarbakır, Türkiye
30 Haz — 7 Tem
Aynı iade yeri
Diyarbakır, Türkiye
30.6 Per
Öğle
7.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Diyarbakır, Diyarbakir (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Diyarbakır, Diyarbakir (il) içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Nissan Kicks
veya benzeri Standart SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 71

13 Tem - 20 Tem
Nissan Kicks
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 70

28 Haz - 10 Tem
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 35

29 Haz - 6 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 41

29 Haz - 29 Tem
Hyundai Accent
Class SUV
veya benzeri Lüks
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 139

13 Tem - 20 Tem
Class SUV
Toyota Rush
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 32

29 Haz - 29 Tem
Toyota Rush
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 34

29 Haz - 29 Tem
Daihatsu Sirion
BMW 3 Series
veya benzeri Premium
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 132

17 Tem - 8 Ağu
BMW 3 Series
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 70

12 Tem - 18 Tem
Daewoo Leganza

momondo'da bulunan Diyarbakır, Diyarbakir (il) araç kiralama fırsatları

Diyarbakır içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 483 - ₺ 962

Tüm Araç Türleri

₺ 839 - ₺ 1.960

₺ 677, Diyarbakır, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 483 ile yılın geri kalan zamanından %29 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %53 daha ucuzdur. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Diyarbakır Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.103, Diyarbakır, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 764 ile yılın geri kalan zamanından %31 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Diyarbakır Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.042, Diyarbakır, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.015 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Diyarbakır Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.635, Diyarbakır, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 847 ile yılın geri kalan zamanından %49 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha pahalı. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Diyarbakır SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 686, Diyarbakır, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 880 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %53 daha ucuzdur. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.727, Diyarbakır, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.657 ile yılın geri kalan zamanından %5 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Diyarbakır Lüks kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 34

29 Haz - 29 Tem
Daihatsu Sirion
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 35

29 Haz - 6 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 36

4 Tem - 14 Tem
Hyundai Accent

Diyarbakır araç kiralama rehberi

Diyarbakır, Diyarbakir (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Diyarbakır içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Diyarbakır seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Rent Go Rent A Car

Popüler Araç Türleri

Economy, Intermediate, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 452

En Popüler Model

Hyundai Accent
Rent Go Rent A Car, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Diyarbakır araç kiralama acentesidir. Europcar ve Global Rent A Car, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Diyarbakır şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Intermediate ve Compact.
Diyarbakır içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 452'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 695'den başlamasını bekleyebilirsin.
Hyundai Accent, son 7 gün içinde Diyarbakır içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Ford Focus araç modelini de tercih etmektedir.

Diyarbakır içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Diyarbakır içindeki en popüler oteller

Diyarbakır içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Diyarbakır içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

₺ 608 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için Diyarbakır içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 1.669 tutmaktadır. Diyarbakır içinde bir hafta kiralama için ₺ 1.206, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 402 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Diyarbakır içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Rent Go Rent A Car ile kiralayabilirsin. ₺ 337, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 432 ödemeyi bekleyebilirsin.

Avis, 2 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 623 ödemeyi bekleyebilirler.

Diyarbakır içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Diyarbakır civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Diyarbakır içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Haziran ayında Diyarbakır içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 25 °C ve yağışın 10 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Haziran ayında Diyarbakır içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Diyarbakir (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 25 °C ve yağış miktarının 10 mm olduğunu bilmen önemli.


Diyarbakır civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Diyarbakır civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Diyarbakır seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Diyarbakır içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

Ücretsiz iptal, Diyarbakır ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

Evet. momondo, Diyarbakır araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

Evet. Diyarbakır içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

Sınırsız kilometre, Diyarbakır içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.