En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Diyarbakır, Diyarbakir (il) araba kiralama

Diyarbakır, Diyarbakir (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
22.7 Pzt
29.7 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Diyarbakır, Diyarbakir (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Diyarbakır, Diyarbakir (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Diyarbakır içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Diyarbakır içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Diyarbakır içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Diyarbakır içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Garenta acentesinden bulunmaktadır. Garenta ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.277 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Diyarbakır içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.782'dir.

Diyarbakır içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Diyarbakır içinde Renault Clio model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Citroen C-Elysée bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 1.845 ve günlük en düşük ₺ 1.277'ye Diyarbakır içinde Renault Clio araç kiralama fırsatları gördü. Diyarbakır içinde Citroen C-Elysée kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 1.321'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 1.274 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

momondo'da bulunan Diyarbakır, Diyarbakir (il) araç kiralama fırsatları

Diyarbakır içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.159 - ₺ 3.504

Tüm Araç Türleri

₺ 1.697 - ₺ 3.641

₺ 1.707, Diyarbakır, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.159 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Diyarbakır küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.463, Diyarbakır, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.753 ile yılın geri kalan zamanından %29 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha pahalı. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Diyarbakır standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.457, Diyarbakır, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.534 ile yılın geri kalan zamanından %44 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %51 daha pahalı. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Diyarbakır büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.717, Diyarbakır, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.033 ile yılın geri kalan zamanından %26 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Diyarbakır SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.589, Diyarbakır, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.486 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha pahalı. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.845, Diyarbakır, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Diyarbakır, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 5.175 ile yılın geri kalan zamanından %81 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Diyarbakır içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha pahalı. Diyarbakır içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.432

15 Ağu - 26 Ağu
Ford Fiesta
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.625

4 Eyl - 12 Eyl
Ford Fiesta
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.732

2 Ağu - 30 Ağu
Ford Focus

Diyarbakır araç kiralama rehberi

Diyarbakır, Diyarbakir (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

ADDCAR RENTAL

2 konum

Garenta

3 konum

Europcar

4 konum

Enterprise Rent-A-Car

2 konum

Budget

2 konum

CIRCULAR

2 konum

Global Rent A Car

6 konum

keddy by Europcar

3 konum

Diyarbakır içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Diyarbakır seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Garenta

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.551

En Popüler Model

Renault Clio
Garenta, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Diyarbakır araç kiralama acentesidir. Europcar ve Nissa Car Rental, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Diyarbakır şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Intermediate.
Diyarbakır içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.551'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.247'den başlamasını bekleyebilirsin.
Renault Clio, son 7 gün içinde Diyarbakır içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Citroen C-Elysée araç modelini de tercih etmektedir.

Diyarbakır içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Diyarbakır içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Diyarbakır, Türkiye içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 2.777 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Ağustos ayı için Diyarbakır içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 2.777 tutmaktadır. Diyarbakır içinde bir hafta kiralama için ₺ 1.510, normal bir fırsat fakat Ağustos ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 1.495 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Diyarbakır, Türkiye için hız limiti nedir?

Diyarbakır içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Diyarbakır civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Diyarbakır içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Diyarbakır içinde hangi araç kiralama şirketi Kia Niro model araca sahip?

Diyarbakır, Türkiye içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Diyarbakır içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 30 °C ve yağışın 0 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Diyarbakır içinde sıcaklıklar Diyarbakir (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Diyarbakır içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Diyarbakir (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 30 °C ve yağış miktarının 0 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Diyarbakır içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Diyarbakır içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Diyarbakır içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Diyarbakır içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 66 operatör mevcuttur.

Diyarbakır içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Diyarbakır dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Diyarbakır içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Diyarbakır içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Diyarbakır içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Diyarbakır içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Diyarbakır içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Diyarbakır içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Ücretsiz iptal, Diyarbakır ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo üzerinden Diyarbakır içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo, Diyarbakır araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Diyarbakır içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Diyarbakır içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Diyarbakır içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Diyarbakır içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Diyarbakır seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
22.7 Pzt
Öğlen
29.7 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Diyarbakır konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Diyarbakır'da popüler kiralık araba türleri