Evenes, Norveç Araç Kiralama

Ucuz Evenes, Norveç kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Evenes, Norveç
24 May — 31 May
Aynı iade yeri
Evenes, Norveç
24.5 Pzt
Öğle
31.5 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Evenes Araç Kiralama Rehberi

Evenes, Norveç için tüm büyük araç kiralama şirketleri
0,0
Berbat
2 konum
0,0
Berbat
2 konum
0,0
Berbat
1 konum
0,0
Berbat
1 konum
0,0
Berbat
1 konum
0,0
Berbat
1 konum
0,0
Berbat
1 konum

Evenes, Norveç ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Narvik Evenes Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Evenes Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Evenes içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Sixt ve Budget, Evenes içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Evenes içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Evenes, Norveç içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Evenes için Avis, Sixt ve Budget gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Evenes içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Evenes, Norveç için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Evenes için hız sınırı: 50 km/saat. Evenes ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Evenes içinde bir otobanda bulursan genellikle 110 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

momondo Mayıs içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Evenes içinde Mayıs ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Evenes içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Norveç - diğer şehirlerdeki araçlar

Norveç genelinde Oslo, Tromso ve Bergen gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at