Posadas Araç Kiralama

Ucuz Posadas kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Posadas, Arjantin
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Posadas, Arjantin
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Posadas ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Posadas Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Posadas Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Posadas içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Avis, Posadas içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Posadas içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Posadas içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Posadas içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, National ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Posadas için hız limiti nedir?

Posadas hız limiti 70 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Posadas çevresindeki yerleşim alanlarında 110 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Posadas seyahatini planlamaya başla