Santiago de Compostela Araç Kiralama

Ucuz Santiago de Compostela kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Santiago de Compostela, Galiçya, İspanya
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Santiago de Compostela, Galiçya, İspanya
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Santiago de Compostela Araç Kiralama Rehberi

Santiago de Compostela için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.0

14 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

5 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

8 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

14 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

2 yoruma göre


Santiago de Compostela ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Santiago de Compostela Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Santiago de Compostela Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Santiago de Compostela içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, National ve Sixt, Santiago de Compostela içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Santiago de Compostela içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Santiago de Compostela içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Santiago de Compostela için Enterprise, National ve Sixt gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Santiago de Compostela içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Santiago de Compostela için hız limiti nedir?

Santiago de Compostela içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Santiago de Compostela civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Santiago de Compostela içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Santiago de Compostela seyahatini planlamaya başla