Sao Jose dos Campos Araç Kiralama

Ucuz Sao Jose dos Campos kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Sao Jose dos Campos, São Paulo, Brezilya
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Sao Jose dos Campos, São Paulo, Brezilya
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Sao Jose dos Campos Araç Kiralama Rehberi

Sao Jose dos Campos için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.5

11 yoruma göre


Sao Jose dos Campos ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Sao Paulo Guarulhos Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Sao Jose dos Campos Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Sao Jose dos Campos içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Sao Jose dos Campos içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Sao Jose dos Campos içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Sao Jose dos Campos içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, Enterprise ve National, Sao Jose dos Campos içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Sao Jose dos Campos için hız limiti nedir?

Sao Jose dos Campos için araç kiralarken şehrin 60 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Sao Jose dos Campos civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Sao Jose dos Campos içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Brezilya - diğer şehirlerdeki araçlar


Sao Jose dos Campos seyahatini planlamaya başla