Córdoba Araç Kiralama

Ucuz Córdoba kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Córdoba, Endülüs, İspanya
2 Ara — 9 Ara
Aynı iade yeri
Córdoba, Endülüs, İspanya
2.12 Çar
Öğle
9.12 Çar
Öğle

Córdoba Araç Kiralama Rehberi

Córdoba için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.9

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.3

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

16 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

2 yoruma göre


Córdoba ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Sevilla Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Córdoba Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Córdoba içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, National ve Avis, Córdoba içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Córdoba içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Córdoba içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Córdoba içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, National ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Córdoba için hız limiti nedir?

Córdoba içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Córdoba civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 100 km/saat'tir. Córdoba içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.


Córdoba seyahatini planlamaya başla