Dedeağaç Araç Kiralama

Ucuz Dedeağaç kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Dedeağaç, Doğu Makedonya ve Trakya, Yunanistan
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
Dedeağaç, Doğu Makedonya ve Trakya, Yunanistan
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

Dedeağaç ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kavala Megas Alexandros Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Dedeağaç Araç Kiralama

Kasım ayında, Dedeağaç için 32 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Dedeağaç içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Dedeağaç içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve National gibi konumlarda sunulmaktadır. Dedeağaç içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Dedeağaç içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Dedeağaç içinde günlük ortalama ₺ 204'ye araç kiralama fiyatı ile Global Rent A Car en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Dedeağaç içindeki konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 144'dir.

Dedeağaç içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Dedeağaç içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, Enterprise ve National, Dedeağaç içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Dedeağaç içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Global Rent A Car, Dedeağaç içinde 1 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 204'dir.

Dedeağaç için hız limiti nedir?

Dedeağaç içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Dedeağaç civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Dedeağaç içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.


Dedeağaç seyahatini planlamaya başla