Neuquén Araç Kiralama

Ucuz Neuquén kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Neuquén, Arjantin
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Neuquén, Arjantin
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Neuquén Araç Kiralama Rehberi

Neuquén için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.8

1 yoruma göre


Neuquén ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Neuquén Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Neuquén Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Neuquén içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Neuquén içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, National ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Neuquén içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Neuquén içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Neuquén için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Neuquén için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Neuquén için hız limiti nedir?

Neuquén içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 70 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Neuquén civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 110 km/saat, otobanda ise 130 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Neuquén seyahatini planlamaya başla