Périgueux Araç Kiralama

Ucuz Périgueux kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Périgueux, Fransa
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Périgueux, Fransa
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Périgueux Araç Kiralama Rehberi

Périgueux için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.0

2 yoruma göre


Périgueux ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Périgueux Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Périgueux Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Périgueux içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Périgueux içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Périgueux içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Périgueux için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Périgueux için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Périgueux için hız limiti nedir?

Périgueux hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Périgueux çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Périgueux seyahatini planlamaya başla