Puerto Natales Araç Kiralama

Ucuz Puerto Natales kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Puerto Natales, Şili
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Puerto Natales, Şili
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Puerto Natales Araç Kiralama Rehberi

Puerto Natales için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.4

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

7 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.8

6 yoruma göre


Puerto Natales ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Puerto Natales Teniente J. Gallardo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Puerto Natales Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Puerto Natales içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Avis, Hertz ve Thrifty, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Puerto Natales içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Puerto Natales içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Puerto Natales içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Avis, Hertz ve Thrifty gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Puerto Natales için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Puerto Natales için hız sınırı: 50 km/saat. Puerto Natales ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Puerto Natales içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Puerto Natales seyahatini planlamaya başla

  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Puerto Natales semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Puerto Natales otelleri