Veracruz Araç Kiralama

Ucuz Veracruz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Veracruz, Veracruz-Llave, Mexico
22 Oca — 29 Oca
Aynı iade yeri
Veracruz, Veracruz-Llave, Mexico
22.1 Cum
Öğle
29.1 Cum
Öğle

Veracruz Araç Kiralama Rehberi

Veracruz için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.6

5 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.0

7 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.4

6 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

2 yoruma göre


Veracruz ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Veracruz Las Bajadas Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Veracruz Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Veracruz içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Avis, Thrifty ve National, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Veracruz içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Veracruz içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Veracruz içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Thrifty ve keddy by Europcar dahil olmak üzere Veracruz içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Veracruz için hız limiti nedir?

Veracruz içindeki hız limiti 70 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve Veracruz civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Veracruz içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Veracruz içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Veracruz içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Meksika - diğer şehirlerdeki araçlar


Veracruz seyahatini planlamaya başla