Entzheim Araç Kiralama

Ucuz Entzheim kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Entzheim, Fransa
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Entzheim, Fransa
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Entzheim Araç Kiralama Rehberi

Entzheim için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.4

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

1 yoruma göre


Entzheim ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Strazburg Entzheim Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Entzheim Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Entzheim içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Entzheim içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Entzheim içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Entzheim için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Entzheim için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Entzheim için hız limiti nedir?

Entzheim içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Entzheim civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Entzheim içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Entzheim seyahatini planlamaya başla