İbiza, İspanya Araç Kiralama

Ucuz İbiza, İspanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

İbiza, İbiza, İspanya
10 Mar — 17 Mar
Aynı iade yeri
İbiza, İbiza, İspanya
10.3 Çar
Öğle
17.3 Çar
Öğle

İbiza Araç Kiralama Rehberi

İbiza, İspanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.9

11 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.0

7 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.0

6 yoruma göre


İbiza, İspanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve İbiza Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

İbiza Araç Kiralama

Mart ayında, İbiza için şu ana kadar momondo üzerinden 1 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için İbiza içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

National, Budget ve Dollar, İbiza içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. İbiza içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

İbiza, İspanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İbiza için National, Budget ve Dollar gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo İbiza içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

İbiza, İspanya için hız limiti nedir?

İbiza içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. İbiza civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 100 km/saat'tir. İbiza içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

İbiza, İspanya içinde Mart ayında hava durumu nasıldır?

Mart ayında İbiza içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 13 °C ve yağışın 40 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Mart içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

İbiza içinde hava durumu Mart ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları İbiza içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

İbiza içinde sıcaklıklar Balear Adalari bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Mart ayında İbiza içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Balear Adalari çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 13 °C ve yağış miktarının İbiza civarında olmasını bekleyebilirler.


İbiza seyahatini planlamaya başla

  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler İbiza semtlerindeki en iyi otellere göz at

    İbiza otelleri