Seattle Araç Kiralama

Ucuz Seattle kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Seattle, WA, ABD
28 Oca — 4 Şub
Aynı iade yeri
Seattle, WA, ABD
28.1 Per
Öğle
4.2 Per
Öğle

Seattle Araç Kiralama Rehberi

Seattle için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.3

1043 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.7

160 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

611 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

263 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

780 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

127 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.1

231 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.3

677 yoruma göre


Seattle ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Seattle/Tacoma Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Seattle Araç Kiralama

Ocak ayında, Seattle için şu ana kadar momondo üzerinden 4 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Seattle içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Seattle içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve Sixt gibi konumlarda sunulmaktadır. Seattle içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Seattle içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Seattle içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve Sixt dahil olmak üzere Seattle içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Şubat ayında Seattle içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Seattle seyahatine Şubat ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. Seattle / Şubat ayında sıcaklıklar ortalama 8 °C ve yağış miktarı 94 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. Seattle içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 183'dir.

Seattle için hız limiti nedir?

Seattle içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 40 km/saat olduğunu unutma. Seattle civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 120 km/saat'tir. Seattle içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Seattle, WA içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Seattle içinde sıcaklıklar 6 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 142 mm civarındadır. Bu bilgi Seattle içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Seattle içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Seattle içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Seattle içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Seattle içinde sıcaklıklar Washington (eyalet) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Seattle içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Washington (eyalet) genelinde sıcaklıkların genellikle 6 °C ve yağış miktarının 142 mm olduğunu bilmen önemli.


Seattle seyahatini planlamaya başla