Belçika'da Araç Kiralama

Belçika'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Brüksel, Belçika
2 Tem — 9 Tem
Aynı iade yeri
Brüksel, Belçika
2.7 Cmt
Öğle
9.7 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Belçika kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Belçika içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 143

3 Tem - 5 Tem
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 101

3 Tem - 5 Tem
Daihatsu Sirion
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 114

3 Tem - 5 Tem
Renault Duster
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 97

3 Tem - 5 Tem
Opel Corsa
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 177

3 Tem - 5 Tem
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 82

3 Tem - 5 Tem
Daihatsu Sirion
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 118

3 Tem - 5 Tem
Renault Mégane
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 87

3 Tem - 5 Tem
Hyundai Accent
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 131

3 Tem - 5 Tem
Ford Focus

momondo'da bulunan Belçika araç kiralama fırsatları

Belçika içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 509 - ₺ 1.494

Tüm Araç Türleri

₺ 603 - ₺ 2.975

₺ 866, Belçika içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Belçika içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 509 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Belçika içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha ucuzdur. Belçika içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Belçika Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.697, Belçika içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Belçika içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 604 ile yılın geri kalan zamanından %65 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Belçika içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Belçika içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Belçika Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.505, Belçika içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Belçika içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 876 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Belçika içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha pahalı. Belçika içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 585, Belçika içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Belçika içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 711 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Belçika içindeki ortalama bir kiralık araçtan %58 daha ucuzdur. Belçika içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 82

3 Tem - 5 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 87

3 Tem - 5 Tem
Hyundai Accent
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 91

3 Tem - 5 Tem
Fiat 500

Belçika içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Belçika içindeki en popüler oteller

Belçika İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Belçika içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

INTERRENT , Belçika içindeki en ekonomik araç kiralama acentesidir. Seyahat severler INTERRENT kiralık araçlarını bazı yerlerde günlük ₺ 402 gibi düşük bir fiyata buldu ki bu fiyat, günlük ortalama ₺ 1.186 olan ulusal fiyata kıyasla daha uygundur. Bu fiyatların ihtiyaç duyduğun kiralık araca göre değişebileceğini lütfen unutma.

Free2Move, Belçika içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Ülke genelinde 54 araç kiralama merkezi ile bu acenteden kiralık araç bulmakta zorlanmayacaksındır. Belçika içinde popüler Brüksel şehrini ziyaret etmeyi düşünebilirsin. Free2Move, 2 araç kiralama konumu ile şehirde oldukça yaygındır - çoğu noktaya havalimanında ve şehir merkezinde rastlayabilirsin.

Belçika içinde sürücülerin araçlarını yolun sağ tarafından sürmesi gerekir. Bu kurala uymayan sürücülere trafik cezası kesilebilir.

2019 yılı itibarıyla Belçika, 137 ülke içinde yol kalitesi konusunda 30 sıradadır. Belçika, 5,1 yol kalitesi puanı almıştır ve bu puanlama 7 en yüksek skor olmak kaydıyla 1 ile 7 arasında bir puanlama sistemine dayanmaktadır.

0,50 promil promil, 0,50 promil içinde yasal olarak araç sürebileceğin maksimum Kan Alkol İçeriği seviyesidir. Belçika içinde bu limiti aşan mukimler veya ziyaretçiler, yasal cezalarla karşı karşıya kalabilir. Belçika içindeki yasal içki içme yaş sınırının 16 olduğunu ve bu sınırın altında olup içki içen ve araç süren kişiler için katı kanunların uygulandığını lütfen unutma.

Belçika seyahatine çıkanlar arasında Mini, en popüler kiralık araç türüdür. Verilerimize göre kullanıcılarımız (%36), diğer tüm araç türleri içinde Mini tür araç tercih etmiştir. Bunun sebebi gidecekleri şehirdeki hava şartları ve planladıkları aktivite türleri olabilir. Belçika içinde bir Mini kirayacaksan günlük ortalama ₺ 418 ödemeyi bekleyebilirsin.

Belçika içinde benzine ortalama Litre başına ₺ 37,91 ödemeyi bekleyebilirsin. Bunun geçen hafta için ulusal ortalama fiyat olduğunu ve ülke genelinde fiyatlarında değişebileceği unutma. Belçika içinde araç kiralayıp kiralamayacağına henüz karar vermediysen Cezayir, seyahat için değerlendirebileceğin diğer bir alternatif. Geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,32 ile dünyanın en uygun benzin fiyatları burada görüldü. Hong Kong, araç kiralayıp gezebileceğin diğer bir harika ülke fakat burada benzin fiyatları Litre başına ₺ 51,46 civarında seyredebiliyor.


Belçika seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Belçika içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Belçika içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Belçika içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

Evet. Adil yakıt politikası, Belçika dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

Evet. momondo, Belçika içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.