Timmins, Ontario Araç Kiralama

Ucuz Timmins, ON kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Timmins, ON, Kanada
21 Haz — 28 Haz
Aynı iade yeri
Timmins, ON, Kanada
21.6 Pzt
Öğle
28.6 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Timmins Araç Kiralama Rehberi

Timmins, ON için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

8,4

Alış/İade

8,4

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Timmins, ON ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Timmins Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Timmins Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Timmins içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Timmins içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Timmins, ON içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Timmins içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Enterprise, National ve Avis, Timmins içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Timmins, ON için hız limiti nedir?

Timmins içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 110 km/saat ve Timmins civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Timmins içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Timmins, ON içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Timmins içinde Haziran ayında sıcaklık 15 °C civarında seyreder ve 89 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Timmins içinde Haziran ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Timmins içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır.

Timmins içinde sıcaklıklar Ontario bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Timmins içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Ontario çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 19 °C ve yağış miktarının Timmins civarında olmasını bekleyebilirler.


Kanada - diğer şehirlerdeki araçlar

Kanada genelinde Toronto, Montreal ve Ottawa gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Timmins seyahatini planlamaya başla