Amarillo, Teksas Araç Kiralama

Ucuz Amarillo, TX kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Amarillo, TX, ABD
1 Kas — 8 Kas
Aynı iade yeri
Amarillo, TX, ABD
1.11 Pzt
Öğle
8.11 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Amarillo Araç Kiralama Rehberi

Amarillo, TX için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,3

Alış/İade

8,6

Fiyat-kalite dengesi

8,2
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

6,9

Genel

6,7

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

6,1

Konfor

6,3

Genel

5,8

Alış/İade

5,8

Fiyat-kalite dengesi

5,6
Genel bakış

Temizlik

6,3

Konfor

5,6

Genel

5,1

Alış/İade

5,1

Fiyat-kalite dengesi

5,1

Amarillo, TX ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Amarillo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Amarillo Araç Kiralama

Ekim ayında, Amarillo için 1.471 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Amarillo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Hertz ve Budget, Amarillo içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Amarillo içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Amarillo, TX içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Amarillo içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Avis, Hertz ve Budget gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Amarillo, TX için hız limiti nedir?

Amarillo içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 40 km/saat olduğunu unutma. Amarillo civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 120 km/saat'tir. Amarillo içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Amarillo, TX içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Ekim ayında Amarillo içinde sıcaklıklar 15 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 38 mm civarındadır. Bu bilgi Amarillo içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Amarillo içinde Ekim ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Amarillo içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Amarillo içinde sıcaklıklar Teksas bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ekim ayında Amarillo içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Teksas çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 21 °C ve yağış miktarının Amarillo civarında olmasını bekleyebilirler.


Amarillo seyahatini planlamaya başla