Anaheim, Kaliforniya Araç Kiralama

Ucuz Anaheim, CA kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Anaheim, CA, ABD
23 Oca — 30 Oca
Aynı iade yeri
Anaheim, CA, ABD
23.1 Paz
Öğle
30.1 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

Anaheim Araç Kiralama Rehberi

Anaheim, CA için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,8

Genel

7,3

Value

7,6
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,6

Genel

7,3

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,0

Genel

6,9

Value

6,8
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,1

Genel

5,8

Value

6,0
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,7

Genel

5,9

Value

6,2
Genel bakış

Temizlik

5,9

Konfor

5,6

Genel

5,0

Value

5,4
Genel bakış

Temizlik

5,3

Konfor

4,6

Genel

5,3

Value

6,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Anaheim Kongre Merkezi14,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Anaheim Kongre Merkezi47,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Anaheim Kongre Merkezi41,2 km

Anaheim, CA ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Santa Ana J. Wayne/Orange Cnty Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Anaheim Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Anaheim içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Anaheim içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, Avis ve Alamo, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Anaheim, CA içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Anaheim içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Enterprise, Avis ve Alamo, Anaheim içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

 • Anaheim, CA için hız limiti nedir?

  Anaheim içindeki hız limiti 40 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve Anaheim civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Anaheim içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

 • Anaheim içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Anaheim içinde Hyundai Accent kiralıyor ve Hyundai Elantra en popüler ikinci seçenek. Hyundai Accent kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 408 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Anaheim içinde günlük ₺ 87 gibi düşük bir fiyattan kiralık Hyundai Accent araçlar buldu. Anaheim içinde Hyundai Elantra kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 551 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 162'dir.

 • Anaheim içinde hangi araç kiralama şirketi Cadillac XTS model araca sahip?

  Alamo, Anaheim içinde Cadillac XTS model (ve diğer benzer Lüks) araçlara sahiptir. Anaheim içinde Alamo acentesinden Cadillac XTS model araç kiralayacaksan günlük ortalama ₺ 892 ödemeyi bekleyebilirsin.

 • Anaheim, CA içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Ocak ayında Anaheim içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 15 °C ve yağışın 74 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Anaheim içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Anaheim içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Anaheim içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Dodge Grand Caravan ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

 • Anaheim içinde sıcaklıklar Kaliforniya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

  Ocak ayında Kaliforniya için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 82,8 mm yağış beklentisi ile 13 °C civarındadır. Anaheim içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Anaheim içindeki havalimanlarında araç kiralama

Anaheim yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Anaheim seyahatini planlamaya başla