Hırvatistan'da Araç Kiralama

Hırvatistan'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Zagrep, Hırvatistan
22 Ağu — 29 Ağu
Aynı iade yeri
Zagrep, Hırvatistan
22.8 Pzt
Öğle
29.8 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Hırvatistan kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Hırvatistan içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 23

5 Eyl - 10 Eyl
Citroen C3 Aircross
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 26

5 Eyl - 10 Eyl
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 45

5 Eyl - 10 Eyl
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 19

5 Eyl - 10 Eyl
Renault Clio
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 31

5 Eyl - 10 Eyl
Citroen C3 Aircross
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 28

5 Eyl - 10 Eyl
Hyundai Accent Hatch
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 35

28 Ağu - 31 Ağu
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 36

5 Eyl - 10 Eyl
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 25

5 Eyl - 10 Eyl
Renault Clio

momondo'da bulunan Hırvatistan araç kiralama fırsatları

Hırvatistan içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 54 - ₺ 2.559

Tüm Araç Türleri

₺ 169 - ₺ 2.559

₺ 498, Hırvatistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Hırvatistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 54 ile yılın geri kalan zamanından %90 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Hırvatistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Hırvatistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Hırvatistan Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 19

5 Eyl - 10 Eyl
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 22

5 Eyl - 10 Eyl
Hyundai Accent Hatch

Hırvatistan içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Hırvatistan içindeki en popüler oteller

Hırvatistan İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Hırvatistan içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Avantcar genellikle Hırvatistan içindeki en ucuz araç kiralama seçeneklerini sunar. Kullanıcılar, Avantcar ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 931 gibi düşük bir fiyata araç bulabiliyor. Avantcar ile günlük ₺ 931 olan ülke ortalamasından daha düşük bir fiyata kiralık araç bulma ihtimalin oldukça yüksek. Bu fiyatlar baktığın aracın türüne ve aracı hangi şehirde kiralayacağına bağlı olarak değişebilir.

Avantcar, geçen ay momondo kullanıcıları tarafından (%100 oranında) seçilen Hırvatistan içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Avantcar ayrıca 2 değerlendirmeye ve 10 üzerinden 6,9 puana sahiptir ki bu, acentenin kullanıcılar arasında popüler bir tercih olduğu anlamına gelir.

Mack, Hırvatistan genelinde en fazla araç kiralama konumuna sahip acentedir. Şirket, çoğu havalimanlarında ve şehir merkezlerinde yer alan 45 konuma sahip. Henüz ziyaret edeceğin şehri seçmediysen şu anda Zagrep en popüler destinasyondur. Zagrep ayrıca 7 Mack araç kiralama merkezine sahiptir.

Aracın varsa veya Hırvatistan içinde bir araç kiralayacaksan yasalara göre yolun sağ tarafından sürmen gerekmektedir. Yolun bu tarafında sürerken kendini rahat hissetmeyeceksen taksi çağırabilir veya ortaklaşa binilen araçları kullanabilirsin.

Hırvatistan içinde yol ağı kalite açısından 5,6 puana (1 en düşük, 7 en yüksek) sahiptir. Bu ülkeyi 137 ülke arasında 19. sıraya yerleştirir. Ülkenin farklı bölgelerinde yol kalitesi değişebilir, bu sebeple bu skoru, kıyaslama yapmak üzere kaba bir rehber veya referans olarak kabul edin.

0,50 promil promil, Hırvatistan için yasal kan alkol içeriğidir. Kanında bu sınırdan daha yüksek alkol içeriğine sahip kişiler para cezası, lisans sınırlamaları ve diğer cezaları alabilir. Alkollü içecek tüketebilmek için en az 18 yaşında olman gerektiğini lütfen unutma. İçkiliyken motorlu taşıt kullanmamanı öneriyoruz.

Hırvatistan seyahatine çıkanlar genellikle Compact tür araç kiralar. Bunun sebebi konaklamanın yapılacağı dönemdeki hava şartları, planlanan aktiviteler veya belirlenen bütçe olabilir. Son 30 gün içinde kullanıcılarımız (%30), Hırvatistan seyahati için günlük ortalama ₺ 150'ye bir Compact kiraladı.

Hırvatistan içinde benzine ortalama Litre başına ₺ 31,15 ödemeyi bekleyebilirsin. Bunun geçen hafta için ulusal ortalama fiyat olduğunu ve ülke genelinde fiyatlarında değişebileceği unutma. Cezayir, Litre başına ₺ 5,73 ile ortalama en düşük benzin fiyatlarına sahip ülkedir ve fiyatları bu ortalama ile kıyaslayabilirsin. Hong Kong, seyahat edebileceğin ülkelerden fakat aynı zamanda Litre başına ₺ 53,34 ile ortalama benzin fiyatının en yüksek olduğu ülke.


Hırvatistan içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Hırvatistan içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Hırvatistan seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Hırvatistan içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Hırvatistan içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

Evet, momondo ile özel olarak Hırvatistan içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

Evet. momondo, Hırvatistan araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

Hırvatistan dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

Sınırsız kilometre, Hırvatistan içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.