Kıbrıs'da Araç Kiralama

Kıbrıs'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Lefkoşa, Kıbrıs
30 Haz — 7 Tem
Aynı iade yeri
Lefkoşa, Kıbrıs
30.6 Per
Öğle
7.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kıbrıs kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Kıbrıs içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Audi A6
veya benzeri Premium
Maksimum 5 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 121

29 Haz - 6 Tem
Audi A6
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 27

28 Haz - 5 Tem
Fiat 500
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 28

30 Haz - 7 Tem
Daihatsu Sirion
Toyota 4Runner
veya benzeri Lüks SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 216

29 Haz - 2 Tem
Toyota 4Runner
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 25

29 Haz - 29 Tem
Hyundai Accent
Class SUV
veya benzeri Lüks
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 145

29 Haz - 6 Tem
Class SUV
Toyota Rush
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 46

29 Haz - 29 Tem
Toyota Rush
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 52

27 Tem - 27 Ağu
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 34

29 Haz - 6 Tem
Hyundai Accent

momondo'da bulunan Kıbrıs araç kiralama fırsatları

Kıbrıs içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 233 - ₺ 708

Tüm Araç Türleri

₺ 575 - ₺ 2.187

₺ 404, Kıbrıs içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 233 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kıbrıs içindeki ortalama bir kiralık araçtan %68 daha ucuzdur. Kıbrıs içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kıbrıs Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 763, Kıbrıs içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 413 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Kıbrıs içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha ucuzdur. Kıbrıs içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kıbrıs Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.890, Kıbrıs içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 886 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Kıbrıs içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha pahalı. Kıbrıs içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kıbrıs Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.018, Kıbrıs içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kıbrıs içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 390 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Kıbrıs içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Kıbrıs içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kıbrıs SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 710, Kıbrıs içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 509 ile yılın geri kalan zamanından %29 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Kıbrıs içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha ucuzdur. Kıbrıs içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.855, Kıbrıs içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.124 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Kıbrıs içindeki ortalama bir kiralık araçtan %33 daha pahalı. Kıbrıs içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kıbrıs Lüks kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.024, Kıbrıs içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.496 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle Kıbrıs içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha pahalı. Kıbrıs içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 24

29 Haz - 29 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 27

28 Haz - 5 Tem
Hyundai Accent
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 25

29 Haz - 29 Tem
Hyundai Accent

Kıbrıs içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Kıbrıs içindeki en popüler oteller

Kıbrıs İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kıbrıs içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Kıbrıs içindeki en ucuz araçlar genellikle Whiz Car ile bulunmaktadır. Whiz Car ile rezervasyon yaparken, ziyaret etmek istediğin şehre bağlı olarak günlük ₺ 191 gibi düşük bir fiyata kiralık araç bulabilirsin. Kıbrıs içinde günlük araç kiralama bedeli ortalama ₺ 507 tutmaktadır ve bu fiyatla kıyaslama yapabilirsin.

CarWiz, Kıbrıs içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Ülke genelinde 28 araç kiralama merkezi ile bu acenteden kiralık araç bulmakta zorlanmayacaksındır. Kıbrıs içinde henüz hangi şehre gideceğine karar vermediysen ülkedeki en popüler destinasyon olan Lefkoşa şehrine gitmeyi düşünebilirsin. Şehir genelinde CarWiz, 2 konuma sahiptir.

Yasalara göre Kıbrıs içinde aracını, yolun sol tarafından sürmelisin. Bu kurala uymadığında trafik cezası alabilir veya kazaya sebep olabilirsin.

Kıbrıs, 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 31. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan ve 7'nin en yüksek puan olduğu skor sisteminde Kıbrıs, 5 yol kalitesi puanına sahiptir. Ülke içindeki yolların kalitesi nereyi ziyaret etmek istediğine ve hava durumuna göre değişebilir.

Kıbrıs için kan alkol içeriği (BAC) limiti 0,50 promil promildir fakat bölgesel veya yerel yasaları incelemeni öneririz. Bazen bu yasalar farklılık gösterebiliyor. Kıbrıs için BAC yaşa, sürücü deneyimine ve ticari bir araç sürecek olup olmamana göre de farklılık gösterebilir. Yasal içki içme yaşının altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için daha katı cezaların olduğu unutma. Kıbrıs içinde içki içebilmek için en az 17 yaşında olman gerekir.

momondo kullanıcıları (%33), Kıbrıs seyahatlerinde Economy kiralamayı tercih etti ve bu sebeple ülkedeki en popüler kiralık araç türü budur. Kıbrıs içinde kiralık araçların fiyatları şehre ve acenteye göre değişse de Economy için günlük ortalama ₺ 221 ödemeyi bekleyebilirsin.

Kıbrıs içinde geçen hafta benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 32,25'ydi. Kıbrıs içinde araç kiralama konusunda fikrini değiştirirsen Cezayir, geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,38 ile dünyada benzinin en düşük fiyatlara ulaştığı ve seyahat edebileceğin diğer bir alternatiftir. Hong Kong, araç kiralamak için diğer harika bir destinasyondur fakat Litre başına ₺ 52,02 ile en yüksek benzin fiyatları burada görülmektedir.


Kıbrıs içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Kıbrıs içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Kıbrıs içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Kıbrıs içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Kıbrıs seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Kıbrıs içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Kıbrıs içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

Evet. momondo, Kıbrıs içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Kıbrıs içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

Evet. Kıbrıs içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

Evet. Kıbrıs içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.