Karadağ'da Araç Kiralama

Karadağ'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Karadağ, Karadağ
26 Ağu — 2 Eyl
Aynı iade yeri
Karadağ, Karadağ
26.8 Cum
Öğle
2.9 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Karadağ kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Karadağ içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Nissan Qashqai
veya benzeri Standart SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 68

28 Eki - 30 Eki
Nissan Qashqai
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 20

28 Eki - 30 Eki
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 50

13 Kas - 16 Kas
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 16

28 Eki - 30 Eki
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 34

28 Eki - 30 Eki
Hyundai Accent Hatch
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 44

20 Eyl - 24 Eyl
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 69

21 Eyl - 25 Eyl
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 27

28 Eki - 30 Eki
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 21

28 Eki - 30 Eki
Hyundai Accent Hatch

momondo'da bulunan Karadağ araç kiralama fırsatları

Karadağ içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 107 - ₺ 1.136

Tüm Araç Türleri

₺ 107 - ₺ 2.214

₺ 475, Karadağ içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 107 ile yılın geri kalan zamanından %78 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %42 daha ucuzdur. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Karadağ Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 672, Karadağ içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 493 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha ucuzdur. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Karadağ Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 16

28 Eki - 30 Eki
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 21

28 Eki - 30 Eki
Hyundai Accent Hatch

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Karadağ içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Kotor Old Town Walls40,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Kotor Old Town Walls4,4 km

Karadağ içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Karadağ içindeki en popüler oteller

Karadağ İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Karadağ içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

INTERRENT , Karadağ içindeki en uygun fiyatlı araç kiralama acentesidir ve ülke içindeki bazı bölgelerde günlük ₺ 660 gibi düşük bir fiyata araç kiralama olanağı sunar. Karadağ içinde araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ise ₺ 842'dir ve bu fiyatla kıyasalama yapabilirsin.

Karadağ seyahatine çıkmayı ve araç kiralamayı planlıyorsan en çok konuma sahip araç kiralama acentesinin GREEN MOTION olduğunu hatırlatalım. Ülke genelinde 16 konumda hizmet veren acentenin şubesini havalimanında veya şehir merkezinde bulma ihtimalin yüksek. Karadağ içinde popüler Karadağ şehrini ziyaret etmeyi düşünebilirsin. GREEN MOTION , 6 araç kiralama konumu ile şehirde oldukça yaygındır - çoğu noktaya havalimanında ve şehir merkezinde rastlayabilirsin.

Karadağ içinde sürücülerin araçlarını yolun sağ tarafından sürmesi gerekir. Bu kurala uymayan sürücülere trafik cezası kesilebilir.

Karadağ, 1'in en düşük puan olduğu 1 ila 7 arasındaki yol kalitesi skorlamasında 3,2 puan almıştır. Bu puan ile Karadağ, 137 ülke arasında 104. sıraya yerleşmiştir. Karadağ içinde seyahat edeceğin yere göre yol kalitesinin değişebileceğini lütfen unutma.

Karadağ için kan alkol içeriği (BAC) limiti 0,50 promil promildir fakat bölgesel veya yerel yasaları incelemeni öneririz. Bazen bu yasalar farklılık gösterebiliyor. Karadağ için BAC yaşa, sürücü deneyimine ve ticari bir araç sürecek olup olmamana göre de farklılık gösterebilir. Karadağ içindeki yasal içki içme yaşının 18 olduğunu lütfen unutma. Bu yaş sınırının altında araç kullananlara sert cezalar verilecektir.

momondo kullanıcıları (%41), Karadağ seyahatlerinde Economy kiralamayı tercih etti ve bu sebeple ülkedeki en popüler kiralık araç türü budur. Karadağ içinde kiralık araçların fiyatları şehre ve acenteye göre değişse de Economy için günlük ortalama ₺ 100 ödemeyi bekleyebilirsin.

Karadağ içinde benzine ortalama Litre başına ₺ 26,66 ödemeyi bekleyebilirsin. Bunun geçen hafta için ulusal ortalama fiyat olduğunu ve ülke genelinde fiyatlarında değişebileceği unutma. Verilerimize göre Karadağ, ne çok yüksek ne de çok düşük benzin fiyatlarına sahiptir. Benzin fiyatları Cezayir içinde şu anda Litre başına ₺ 5,77 ile en düşük, Hong Kong içinde Litre başına ₺ 53,67 ile en yüksek seviyededir. Benzin fiyatlarının devamlı değişebileceğini ve seyahat tarihlerinde farklı olabileceğini lütfen unutma.


Karadağ içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Karadağ içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Karadağ içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Karadağ içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Karadağ seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo, Karadağ içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Karadağ içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

Ücretsiz iptal, Karadağ ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Karadağ içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

Evet. momondo, Karadağ içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

Evet. Karadağ içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.