Ciutadella Araç Kiralama

Ucuz Ciutadella kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ciutadella, Menorca, İspanya
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Ciutadella, Menorca, İspanya
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Ciutadella Araç Kiralama Rehberi

Ciutadella için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Ciutadella ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Maó Menorca Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ciutadella Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ciutadella içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Sixt ve Europcar, Ciutadella içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Ciutadella içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Ciutadella içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Ciutadella içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. keddy by Europcar, OK RENT A CAR ve Sixt, Ciutadella içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Ciutadella için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Ciutadella için hız sınırı: 50 km/saat. Ciutadella ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Ciutadella içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Ciutadella seyahatini planlamaya başla

  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Ciutadella semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Ciutadella otelleri