Sırbistan'da Araç Kiralama

Sırbistan'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Belgrad, Sırbistan
25 Ağu — 1 Eyl
Aynı iade yeri
Belgrad, Sırbistan
25.8 Per
Öğle
1.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Sırbistan kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sırbistan içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 20

6 Eyl - 10 Eyl
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 48

24 Ağu - 31 Ağu
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 16

24 Ağu - 31 Ağu
Renault Clio
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 34

24 Ağu - 31 Ağu
Citroen C3 Aircross
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 40

24 Ağu - 31 Ağu
Citroen C3 Aircross
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 32

24 Ağu - 31 Ağu
Hyundai Accent Hatch
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 37

24 Ağu - 31 Ağu
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 40

12 Kas - 14 Kas
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 27

6 Eyl - 10 Eyl
Renault Clio

momondo'da bulunan Sırbistan araç kiralama fırsatları

Sırbistan içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 129 - ₺ 660

Tüm Araç Türleri

₺ 288 - ₺ 1.959

₺ 409, Sırbistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Sırbistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 129 ile yılın geri kalan zamanından %69 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Sırbistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %57 daha ucuzdur. Sırbistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sırbistan Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.291, Sırbistan içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Sırbistan içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 376 ile yılın geri kalan zamanından %71 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Sırbistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha pahalı. Sırbistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sırbistan Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.009, Sırbistan içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Sırbistan içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.352 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Sırbistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. Sırbistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 666, Sırbistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Sırbistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 310 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Sırbistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Sırbistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sırbistan SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 16

24 Ağu - 31 Ağu
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 16

24 Ağu - 31 Ağu
Hyundai Accent Hatch

Sırbistan içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Sırbistan içindeki en popüler oteller

Sırbistan İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Sırbistan içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Verilerimize göre Avis, Sırbistan içindeki en ucuz araç kiralama acentesidir. Avis ile araç kiralayan kullanıcılar, sıklıkla günlük ortalama ₺ 620 fiyatın altında fiyatlar bulmaktadır. Ziyaret edeceğin şehre, araç türüne ve kiralama sürene bağlı olarak Avis ile rezervasyon yaparken ₺ 339 gibi düşük bir fiyata araç bulabilirsin.

Europcar, Sırbistan içinde en fazla konuma sahip araç kiralama şirketidir. Şirket şu anda, ülke genelinde farklı havalimanlarında ve şehirlerde bulabileceğin 10 konuma sahiptir. Europcar, Sırbistan genelinde görülmesi gereken şehirlerde araç kiralama noktalarına sahiptir. Belgrad içinde örneğin, 7 Europcar noktası vardır.

Sırbistan içinde sürücülerin araçlarını yolun sağ tarafından sürmesi gerekir. Bu kurala uymayan sürücülere trafik cezası kesilebilir.

Sırbistan içinde yol ağı kalite açısından 2,9 puana (1 en düşük, 7 en yüksek) sahiptir. Bu ülkeyi 137 ülke arasında 114. sıraya yerleştirir. Ülkenin farklı bölgelerinde yol kalitesi değişebilir, bu sebeple bu skoru, kıyaslama yapmak üzere kaba bir rehber veya referans olarak kabul edin.

Sırbistan içinde alkollü araç kullanma limiti 0,30 promil promildir. Sırbistan içindeki bölgelerde ve şehirlerde ülke genelinde geçerli olan yasalara ek olarak yerel alkollü araç sürme limiti belirlenmiş olabilir. Aracını kiralamadan önce bu bilgileri kontrol ettiğinden emin ol. Yasal içki içme yaşının altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için daha katı cezaların olduğu unutma. Sırbistan içinde içki içebilmek için en az 18 yaşında olman gerekir.

Economy, seyahat severlerin Sırbistan içinde araç kiralarken tercih ettiği araç türüdür. Son 30 gün içinde momondo kullanıcılarımız (%26) bu araç türünü kiraladı ve günlük ortalama ₺ 122 ödedi.

Geçen hafta itibarıyla Sırbistan içinde benzinin ortalama fiyatı Litre başına ₺ 28,73'dir. Sırbistan içinde araç kiralayıp kiralamayacağına henüz karar vermediysen Cezayir, seyahat için değerlendirebileceğin diğer bir alternatif. Geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,75 ile dünyanın en uygun benzin fiyatları burada görüldü. Hong Kong, araç kiralayıp gezebileceğin diğer bir harika ülke fakat burada benzin fiyatları Litre başına ₺ 53,50 civarında seyredebiliyor.


Sırbistan içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Sırbistan içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Sırbistan içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Sırbistan içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Sırbistan seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Sırbistan içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Sırbistan içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

Evet. momondo, Sırbistan içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

Evet. momondo, Sırbistan araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

Evet. Sırbistan içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

Sınırsız kilometre, Sırbistan içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.