İsviçre'de Araç Kiralama

İsviçre'deki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Zürih, İsviçre
4 Tem — 11 Tem
Aynı iade yeri
Zürih, İsviçre
4.7 Pzt
Öğle
11.7 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

İsviçre kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

İsviçre içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Audi A6
veya benzeri Premium
Maksimum 5 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 200

9 Eyl - 12 Eyl
Audi A6
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 113

9 Eyl - 12 Eyl
Renault Duster
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 92

9 Eyl - 12 Eyl
Opel Corsa
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 145

9 Eyl - 12 Eyl
Daewoo Leganza
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 122

3 Tem - 10 Tem
Renault Mégane
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 105

9 Eyl - 12 Eyl
Hyundai Accent
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 118

9 Eyl - 12 Eyl
Renault Duster
Hummer H1
veya benzeri Üst Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 182

9 Eyl - 12 Eyl
Hummer H1
Peugeot 308
veya benzeri Standart istasyon kasa
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 146

9 Eyl - 12 Eyl
Peugeot 308

momondo'da bulunan İsviçre araç kiralama fırsatları

İsviçre içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 733 - ₺ 3.225

Tüm Araç Türleri

₺ 814 - ₺ 2.847

₺ 1.499, İsviçre içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. İsviçre içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 733 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle İsviçre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha ucuzdur. İsviçre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İsviçre Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.302, İsviçre içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. İsviçre içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 896 ile yılın geri kalan zamanından %32 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle İsviçre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %23 daha ucuzdur. İsviçre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İsviçre Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.324, İsviçre içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. İsviçre içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 862 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle İsviçre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha ucuzdur. İsviçre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İsviçre SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 92

9 Eyl - 12 Eyl
Opel Corsa
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 92

9 Eyl - 12 Eyl
Hyundai Accent
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 105

9 Eyl - 12 Eyl
Hyundai Accent

İsviçre içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

İsviçre içindeki en popüler oteller

İsviçre İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için İsviçre içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Enterprise genellikle İsviçre içindeki en ucuz araç kiralama seçeneklerini sunar. Kullanıcılar, Enterprise ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 877 gibi düşük bir fiyata araç bulabiliyor. Enterprise ile günlük ₺ 1.985 olan ülke ortalamasından daha düşük bir fiyata kiralık araç bulma ihtimalin oldukça yüksek. Bu fiyatlar baktığın aracın türüne ve aracı hangi şehirde kiralayacağına bağlı olarak değişebilir.

Verilerimize göre Alamo, İsviçre içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Geçen ay kullanıcılarımız (%31 oranında) araç kiralama ihtiyaçları için Alamo şirketini tercih etti. 35 kullanıcımız, İsviçre seyahatleri sırasında Alamo ile yaşadıkları deneyimi değerlendirdi ve acenteye 10 üzerinden ortalama 7,1 puan verdi.

keddy by Europcar, İsviçre içinde en çok araç kiralama noktasına sahip acentedir. Ülke genelinde 108 konuma sahip olan acentenin araç kiralama merkezlerinden birine havalimanında veya şehirde rastlama ihtimalin oldukça yüksek. İsviçre içinde henüz hangi şehre gideceğine karar vermediysen ülkedeki en popüler destinasyon olan Zürih şehrine gitmeyi düşünebilirsin. Şehir genelinde keddy by Europcar, 9 konuma sahiptir.

Yabancı ülkelerden gelen sürücüler dahil İsviçre içindeki sürücülerin yolun sağ tarafından sürmesi gerekmektedir. Lütfen unutma, yolun ters tarafından sürmek hem trafik ihlallerine hem de ciddi kazalara sebebiyet verebilir.

2019 verilerine göre İsviçre, yol kalitesinde tüm ülkeler arasında 9. sıraya yerleşti. Ülke, 7'nin en yüksek olduğu yol kalitesi skorlamasında 7 üzerinden 5,9 puan almıştır. Ziyaretin sırasında yol şartlarını, hava durumunun ve yapının da etkileyebileceğini unutma.

İsviçre için BAC limiti 0,50 promil promildir - bu limit, hem ülkede ikamet edenler hem de bölgeyi ziyaret edenler için geçerlidir. BAC seviyesi kanındaki alkol içeriği ölçümüdür. Bu bilgi, bireyin ne kadar sarhoş olduğunu belirlemek için kullanılır. İsviçre içinde 0,50 promil promilden daha yüksek kan alkol içeriğine sahipsen ve araç kullanıyorsan ‘alkollü araç kullanıyor’ olarak kabul edilirsin. İsviçre, yasal alkol tüketme yaşı olan 16 yaşın altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için katı yasalar uygulamaktadır.

Seçebileceğin çok sayıda kiralık araç türü mevcut fakat İsviçre seyahati için Economy, içlerinde en popüler olanıdır. Kullanıcılarımız (%25) son 30 gün içinde Economy tercih etti ve günlük kiralama bedeli olarak ortalama ₺ 299 ödedi. Bütçene, planladığın aktivitelere veya hava durumuna göre farklı bir araç türünü de tercih edebilirsin.

Geçen hafta İsviçre içinde benzinin ortalama fiyatı Litre başına ₺ 36,65'ydi. Cezayir, Litre başına ₺ 5,19 ile ortalama en düşük benzin fiyatlarına sahip ülkedir ve fiyatları bu ortalama ile kıyaslayabilirsin. Hong Kong, seyahat edebileceğin ülkelerden fakat aynı zamanda Litre başına ₺ 50,20 ile ortalama benzin fiyatının en yüksek olduğu ülke.


İsviçre içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

İsviçre içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

İsviçre seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

İsviçre içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak İsviçre içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

Evet. momondo, İsviçre içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

Evet. Adil yakıt politikası, İsviçre dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

Evet. İsviçre içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.