Birleşik Krallık Araç Kiralama

Birleşik Krallıkki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
1 Tem — 8 Tem
Aynı iade yeri
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
1.7 Cum
Öğle
8.7 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Birleşik Krallık kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Birleşik Krallık içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Audi A6
veya benzeri Premium
Maksimum 5 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 152

6 Tem - 13 Tem
Audi A6
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 88

9 Tem - 17 Tem
Toyota Fortuner
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 82

7 Tem - 14 Tem
Renault Duster
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 119

6 Tem - 13 Tem
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 63

6 Tem - 13 Tem
Daihatsu Sirion
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 161

6 Tem - 13 Tem
Renault Mégane
Class SUV
veya benzeri Lüks
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 211

6 Tem - 13 Tem
Class SUV
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 84

6 Tem - 13 Tem
Hyundai Accent
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 70

6 Tem - 13 Tem
Daihatsu Sirion

momondo'da bulunan Birleşik Krallık araç kiralama fırsatları

Birleşik Krallık içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 233 - ₺ 1.606

Tüm Araç Türleri

₺ 295 - ₺ 1.776

₺ 776, Birleşik Krallık içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Birleşik Krallık içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 233 ile yılın geri kalan zamanından %70 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Birleşik Krallık içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Birleşik Krallık içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Birleşik Krallık Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 715, Birleşik Krallık içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Birleşik Krallık içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 340 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Birleşik Krallık içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha ucuzdur. Birleşik Krallık içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Birleşik Krallık Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.021, Birleşik Krallık içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Birleşik Krallık içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 599 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Birleşik Krallık içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha ucuzdur. Birleşik Krallık içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Birleşik Krallık Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 781, Birleşik Krallık içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Birleşik Krallık içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 386 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Birleşik Krallık içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Birleşik Krallık içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Birleşik Krallık SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 63

6 Tem - 13 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 69

9 Tem - 17 Tem
Hyundai Accent
Mini Countryman
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 56

6 Tem - 13 Tem
Mini Countryman

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Birleşik Krallık içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Hyde Park20,1 km
Sloane Meydanı20,9 km
Regent's Park21,9 km
Charing Cross23,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Regent's Park248,2 km
Hyde Park249,8 km
Charing Cross251,5 km
Sloane Meydanı251,7 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Regent's Park534,4 km
Hyde Park536,5 km
Charing Cross537,6 km
Sloane Meydanı538,4 km

Birleşik Krallık içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Birleşik Krallık içindeki en popüler oteller

Birleşik Krallık İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Birleşik Krallık içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Birleşik Krallık içindeki en ucuz araçlar genellikle keddy by Europcar ile bulunmaktadır. keddy by Europcar ile rezervasyon yaparken, ziyaret etmek istediğin şehre bağlı olarak günlük ₺ 991 gibi düşük bir fiyata kiralık araç bulabilirsin. Birleşik Krallık içinde günlük araç kiralama bedeli ortalama ₺ 2.052 tutmaktadır ve bu fiyatla kıyaslama yapabilirsin.

Geçen ay momondo kullanıcıları tarafından (%25 oranında) tercih edilen GREEN MOTION , şu anda Birleşik Krallık içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. GREEN MOTION ayrıca 21 değerlendirmeye ve 10 üzerinden ortalama 6,3 müşteri tatmini puanına sahip olduğu için de popülerdir. Birleşik Krallık içinde gideceğin destinasyonda GREEN MOTION araç kiralama merkezinin olmayabileceğini unutma ve alternatif bir acente de bak.

Enterprise, Birleşik Krallık içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Ülke genelinde 448 araç kiralama merkezi ile bu acenteden kiralık araç bulmakta zorlanmayacaksındır. Henüz ziyaret edeceğin şehri seçmediysen şu anda Londra en popüler destinasyondur. Londra ayrıca 22 Enterprise araç kiralama merkezine sahiptir.

Aracın varsa veya Birleşik Krallık içinde bir araç kiralayacaksan yasalara göre yolun sol tarafından sürmen gerekmektedir. Yolun bu tarafında sürerken kendini rahat hissetmeyeceksen taksi çağırabilir veya ortaklaşa binilen araçları kullanabilirsin.

Birleşik Krallık içinde alkollü araç kullanma limiti 0,80 promil promildir. Birleşik Krallık içindeki bölgelerde ve şehirlerde ülke genelinde geçerli olan yasalara ek olarak yerel alkollü araç sürme limiti belirlenmiş olabilir. Aracını kiralamadan önce bu bilgileri kontrol ettiğinden emin ol. Birleşik Krallık içindeki yasal içki içme yaşı olan 18 yaşın altındaysan ve içkili araç sürerken yakalanırsan sert cezalarla karşı karşıya kalabilirsin. Kaç yaşında olursan ol içkili araç kullanmanın iyi bir fikir olmadığını lütfen unutma.

momondo kullanıcıları (%22), Birleşik Krallık seyahatlerinde Mini kiralamayı tercih etti ve bu sebeple ülkedeki en popüler kiralık araç türü budur. Birleşik Krallık içinde kiralık araçların fiyatları şehre ve acenteye göre değişse de Mini için günlük ortalama ₺ 178 ödemeyi bekleyebilirsin.

Birleşik Krallık içinde geçen hafta benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 38,51'ydi. Verilerimize göre Birleşik Krallık, ne çok yüksek ne de çok düşük benzin fiyatlarına sahiptir. Benzin fiyatları Cezayir içinde şu anda Litre başına ₺ 5,38 ile en düşük, Hong Kong içinde Litre başına ₺ 52,04 ile en yüksek seviyededir. Benzin fiyatlarının devamlı değişebileceğini ve seyahat tarihlerinde farklı olabileceğini lütfen unutma.


Birleşik Krallık içindeki popüler bölgelerde araç kiralama

Birleşik Krallık içinde ziyaret edilmesi gereken bu bölgelerden herhangi biri için ideal kiralık aracını bul

Birleşik Krallık seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo üzerinden Birleşik Krallık içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Birleşik Krallık içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

Evet. momondo, Birleşik Krallık içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

Evet. Adil yakıt politikası, Birleşik Krallık dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

Birleşik Krallık dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Birleşik Krallık içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.