Norveç'te Araç Kiralama

Norveç'teki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Oslo, Norveç
1 Tem — 8 Tem
Aynı iade yeri
Oslo, Norveç
1.7 Cum
Öğle
8.7 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Norveç kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Norveç içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 144

24 Ağu - 26 Ağu
Opel Corsa
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 207

24 Ağu - 26 Ağu
Renault Mégane
Toyota 4Runner
veya benzeri Lüks SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 438

24 Ağu - 26 Ağu
Toyota 4Runner
Toyota Rush
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 256

24 Ağu - 26 Ağu
Toyota Rush
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 226

24 Ağu - 26 Ağu
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 176

24 Ağu - 26 Ağu
Hyundai Accent
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 205

24 Ağu - 26 Ağu
Renault Duster
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 176

24 Ağu - 26 Ağu
Daihatsu Sirion
Hummer H1
veya benzeri Üst Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 294

24 Ağu - 26 Ağu
Hummer H1

momondo'da bulunan Norveç araç kiralama fırsatları

Norveç içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 618 - ₺ 1.954

Tüm Araç Türleri

₺ 618 - ₺ 2.267

₺ 843, Norveç içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Norveç içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 618 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Norveç içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Norveç içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Norveç Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 786, Norveç içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Norveç içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.065 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Norveç içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha ucuzdur. Norveç içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Norveç Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 176

24 Ağu - 26 Ağu
Daihatsu Sirion
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 144

24 Ağu - 26 Ağu
Opel Corsa
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 176

24 Ağu - 26 Ağu
Hyundai Accent

Norveç içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Norveç içindeki en popüler oteller

Norveç İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Norveç içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Verilerimize göre Hertz, Norveç içindeki en ucuz araç kiralama acentesidir. Hertz ile araç kiralayan kullanıcılar, sıklıkla günlük ortalama ₺ 2.019 fiyatın altında fiyatlar bulmaktadır. Ziyaret edeceğin şehre, araç türüne ve kiralama sürene bağlı olarak Hertz ile rezervasyon yaparken ₺ 1.308 gibi düşük bir fiyata araç bulabilirsin.

Norveç içinde araç kiralamayı planlıyorsan rezervasyonunu ülkedeki en popüler acentelerden biri olan Europcar ile yapmanı öneriyoruz. Geçen ay kullanıcılarımız (%43 oranında), araç kiralama ihtiyaçları için Europcar şirketini tercih etti. Bu acente ayrıca 1 değerlendirmede 10 üzerinden 4,0 müşteri tatmini puanına sahiptir.

Sunnycars, Norveç genelinde en fazla araç kiralama konumuna sahip acentedir. Şirket, çoğu havalimanlarında ve şehir merkezlerinde yer alan 152 konuma sahip. Oslo, Norveç içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirlerden biridir ve şehirde 15 konuma sahip Sunnycars acentesinden kolaylıkla kiralık araç bulabilirsin.

Norveç içinde araç kiralamayı düşünüyorsan her zaman için yolun sağ tarafından sürmen gerektiğini unutma.

Norveç içinde yol ağı kalite açısından 4 puana (1 en düşük, 7 en yüksek) sahiptir. Bu ülkeyi 137 ülke arasında 65. sıraya yerleştirir. Ülkenin farklı bölgelerinde yol kalitesi değişebilir, bu sebeple bu skoru, kıyaslama yapmak üzere kaba bir rehber veya referans olarak kabul edin.

Norveç içinde alkollü araç kullanma limiti 0,20 promil promildir. Norveç içindeki bölgelerde ve şehirlerde ülke genelinde geçerli olan yasalara ek olarak yerel alkollü araç sürme limiti belirlenmiş olabilir. Aracını kiralamadan önce bu bilgileri kontrol ettiğinden emin ol. Norveç içindeki yasal içki içme yaşı olan 18 yaşın altındaysan ve içkili araç sürerken yakalanırsan sert cezalarla karşı karşıya kalabilirsin. Kaç yaşında olursan ol içkili araç kullanmanın iyi bir fikir olmadığını lütfen unutma.

Economy, Norveç içinde kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%36), bu araç türünü Norveç seyahatleri içinde tercih etmektedir. Economy, ihtiyaçlarını karşılıyorsa kiralama fiyatı olarak günlük ₺ 826 civarında bir ödeme yapmayı bekleyebilirsin. Fiyatlar, ziyaret edeceğin şehre ve tercih edeceğin araç kiralama şirketine göre değişebilir.

Geçen hafta itibarıyla Norveç içinde benzinin ortalama fiyatı Litre başına ₺ 46,84'dir. Bütçeni aşmadan araç kiralamak istiyorsan Cezayir gibi benzin fiyatlarının ortalama Litre başına ₺ 5,38 olduğu bir ülkeyi tercih edebilirsin. Benzin fiyatlarını sorun etmiyorsan Hong Kong, ziyaret edebileceğin iyi bir alternatiftir. Geçen hafta itibarıyla fiyatlar burada Litre başına ₺ 52,04 civarında seyretmektedir.


Norveç seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Norveç içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

Norveç içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

Evet. momondo, Norveç içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

Evet. momondo üzerinden Norveç içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

Evet. momondo, Norveç içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

Evet. momondo, Norveç içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.