İspanya'da Araç Kiralama

İspanya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Barselona, İspanya
1 Tem — 8 Tem
Aynı iade yeri
Barselona, İspanya
1.7 Cum
Öğle
8.7 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

İspanya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

İspanya içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 43

3 Tem - 18 Tem
Toyota Fortuner
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 37

3 Tem - 18 Tem
Renault Duster
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 31

3 Tem - 18 Tem
Daihatsu Sirion
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 52

14 Tem - 17 Tem
Renault Mégane
Toyota Rush
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 45

29 Haz - 6 Tem
Toyota Rush
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 54

29 Haz - 6 Tem
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 44

29 Haz - 6 Tem
Hyundai Accent
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 54

3 Tem - 18 Tem
Renault Duster
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 44

3 Tem - 18 Tem
Daihatsu Sirion

momondo'da bulunan İspanya araç kiralama fırsatları

İspanya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 203 - ₺ 962

Tüm Araç Türleri

₺ 302 - ₺ 2.722

₺ 531, İspanya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. İspanya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 203 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle İspanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha ucuzdur. İspanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İspanya Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.054, İspanya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. İspanya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 354 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle İspanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha pahalı. İspanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İspanya Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 733, İspanya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. İspanya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 52 ile yılın geri kalan zamanından %93 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle İspanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha ucuzdur. İspanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İspanya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 31

3 Tem - 18 Tem
Daihatsu Sirion
Mini Countryman
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 28

29 Haz - 6 Tem
Mini Countryman
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 32

3 Tem - 18 Tem
Fiat 500

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

İspanya içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Sagrada Familia492,7 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Sagrada Familia14,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Sagrada Familia211,3 km

İspanya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

İspanya içindeki en popüler oteller

İspanya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için İspanya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

İspanya içindeki en ucuz araçlar genellikle Firefly ile bulunmaktadır. Firefly ile rezervasyon yaparken, ziyaret etmek istediğin şehre bağlı olarak günlük ₺ 134 gibi düşük bir fiyata kiralık araç bulabilirsin. İspanya içinde günlük araç kiralama bedeli ortalama ₺ 1.056 tutmaktadır ve bu fiyatla kıyaslama yapabilirsin.

Record Go, İspanya içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Bu araç kiralama acentesi, şu anda 3 değerlendirmeye ve müşteri tatmini açısından 10 üzerinden ortalama 6,6 puana sahiptir. momondo kullanıcıları (%22 oranında), İspanya seyahatleri için son zamanlarda Record Go acentesini tercih etmiştir.

Sunnycars, İspanya içinde en fazla konuma sahip araç kiralama şirketidir. Şirket şu anda, ülke genelinde farklı havalimanlarında ve şehirlerde bulabileceğin 544 konuma sahiptir. İspanya içinde popüler Barselona şehrini ziyaret etmeyi düşünebilirsin. Sunnycars, 17 araç kiralama konumu ile şehirde oldukça yaygındır - çoğu noktaya havalimanında ve şehir merkezinde rastlayabilirsin.

Yasalara göre İspanya içinde aracını, yolun sağ tarafından sürmelisin. Bu kurala uymadığında trafik cezası alabilir veya kazaya sebep olabilirsin.

İspanya, 1'in en düşük puan olduğu 1 ila 7 arasındaki yol kalitesi skorlamasında 5,8 puan almıştır. Bu puan ile İspanya, 137 ülke arasında 11. sıraya yerleşmiştir. İspanya içinde seyahat edeceğin yere göre yol kalitesinin değişebileceğini lütfen unutma.

İspanya içinde Kan Alkol İçeriğin maksimum 0,50 promil promilse yasal olarak araç sürebilirsin. İspanya içinde bazı bölgelerde veya şehirlerde farklı BAC (kan alkol içeriği) sınırlamaları olabilir. Seyahate çıkmadan önce bu sınırlamaları incelemeni öneririz. İspanya içindeki yasal içki içme yaşının 18 olduğunu lütfen unutma. Bu yaş sınırının altında araç kullananlara sert cezalar verilecektir.

İspanya seyahatine çıkanlar arasında Economy, en popüler kiralık araç türüdür. Verilerimize göre kullanıcılarımız (%19), diğer tüm araç türleri içinde Economy tür araç tercih etmiştir. Bunun sebebi gidecekleri şehirdeki hava şartları ve planladıkları aktivite türleri olabilir. İspanya içinde bir Economy kirayacaksan günlük ortalama ₺ 473 ödemeyi bekleyebilirsin.

İspanya içinde geçen hafta benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 38,34'ydi. Cezayir, Litre başına ₺ 5,38 ile ortalama benzin fiyatının en uygun olduğu ülkedir ve Hong Kong ise Litre başına ₺ 52,04 ile ortalama en yüksek benzin fiyatlarına sahiptir.


İspanya içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

İspanya içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

İspanya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

İspanya içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

İspanya içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların İspanya içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

Evet. momondo, İspanya araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

Evet. momondo, İspanya içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

Sınırsız kilometre, İspanya içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.