İtalya'da Araç Kiralama

İtalya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Roma, İtalya
30 Haz — 7 Tem
Aynı iade yeri
Roma, İtalya
30.6 Per
Öğle
7.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

İtalya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

İtalya içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 110

13 Eyl - 18 Eyl
Toyota Fortuner
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 66

13 Eyl - 18 Eyl
Renault Duster
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 97

30 Haz - 7 Tem
Opel Corsa
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 62

13 Eyl - 18 Eyl
Daihatsu Sirion
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 77

13 Eyl - 18 Eyl
Renault Mégane
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 96

13 Eyl - 18 Eyl
Toyota Fortuner
Porsche Panamera
veya benzeri Acentenin seçimi
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 63

13 Eyl - 18 Eyl
Porsche Panamera
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 74

13 Eyl - 18 Eyl
Hyundai Accent
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 132

27 Eyl - 28 Eyl
Renault Duster

momondo'da bulunan İtalya araç kiralama fırsatları

İtalya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 243 - ₺ 1.313

Tüm Araç Türleri

₺ 239 - ₺ 3.472

₺ 724, İtalya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. İtalya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 243 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle İtalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %51 daha ucuzdur. İtalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İtalya Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.249, İtalya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. İtalya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 239 ile yılın geri kalan zamanından %81 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle İtalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha ucuzdur. İtalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İtalya Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.339, İtalya içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. İtalya içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.192 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle İtalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha pahalı. İtalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.266, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 196 ile yılın geri kalan zamanından %85 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle İtalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha ucuzdur. İtalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta İtalya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 62

13 Eyl - 18 Eyl
Daihatsu Sirion
Mini Countryman
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 58

13 Eyl - 18 Eyl
Mini Countryman
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 58

25 Tem - 14 Ağu
Fiat 500

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

İtalya içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

San Marco Meydanı7,6 km
Cortina d'Ampezzo Ski Resort116,9 km
Livigno Ski Area205,0 km
Milan Convention Centre248,0 km
Villa Borghese399,0 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Trevi Çeşmesi188,2 km
İspanyol Basamaklari188,6 km
Villa Borghese188,8 km
San Marco Meydanı529,5 km
Cortina d'Ampezzo Ski Resort652,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Trevi Çeşmesi22,5 km
İspanyol Basamaklari22,8 km
Villa Borghese23,3 km

İtalya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

İtalya içindeki en popüler oteller

İtalya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için İtalya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

GREEN MOTION , İtalya içindeki en uygun fiyatlı araç kiralama acentesidir ve ülke içindeki bazı bölgelerde günlük ₺ 204 gibi düşük bir fiyata araç kiralama olanağı sunar. İtalya içinde araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ise ₺ 1.813'dir ve bu fiyatla kıyasalama yapabilirsin.

SICILY BY CAR şu anda İtalya içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. 9 kullanıcı, müşteri hizmetleri ve kiralık araç kalitesi için SICILY BY CAR acentesine ortalama 10 üzerinden 5,9 puan vermiştir. Geçen ay kullanıcılarımız (%16 oranında), İtalya seyahatlerinde araç kiralama ihtiyaçları için SICILY BY CAR şirketini seçmiştir.

Sunnycars, İtalya genelinde en fazla araç kiralama konumuna sahip acentedir. Şirket, çoğu havalimanlarında ve şehir merkezlerinde yer alan 733 konuma sahip. Henüz ziyaret edeceğin şehri seçmediysen şu anda Milano en popüler destinasyondur. Milano ayrıca 40 Sunnycars araç kiralama merkezine sahiptir.

Yabancı ülkelerden gelen sürücüler dahil İtalya içindeki sürücülerin yolun sağ tarafından sürmesi gerekmektedir. Lütfen unutma, yolun ters tarafından sürmek hem trafik ihlallerine hem de ciddi kazalara sebebiyet verebilir.

İtalya, 1'in en düşük puan olduğu 1 ila 7 arasındaki yol kalitesi skorlamasında 4,4 puan almıştır. Bu puan ile İtalya, 137 ülke arasında 49. sıraya yerleşmiştir. İtalya içinde seyahat edeceğin yere göre yol kalitesinin değişebileceğini lütfen unutma.

İtalya içinde Kan Alkol İçeriğin maksimum 0,50 promil promilse yasal olarak araç sürebilirsin. İtalya içinde bazı bölgelerde veya şehirlerde farklı BAC (kan alkol içeriği) sınırlamaları olabilir. Seyahate çıkmadan önce bu sınırlamaları incelemeni öneririz. İtalya içindeki yasal içki içme yaşı olan 18 yaşın altındaysan ve içkili araç sürerken yakalanırsan sert cezalarla karşı karşıya kalabilirsin. Kaç yaşında olursan ol içkili araç kullanmanın iyi bir fikir olmadığını lütfen unutma.

momondo kullanıcıları (%27), İtalya seyahatlerinde Mini kiralamayı tercih etti ve bu sebeple ülkedeki en popüler kiralık araç türü budur. İtalya içinde kiralık araçların fiyatları şehre ve acenteye göre değişse de Mini için günlük ortalama ₺ 294 ödemeyi bekleyebilirsin.

İtalya içinde benzine ortalama Litre başına ₺ 36,76 ödemeyi bekleyebilirsin. Bunun geçen hafta için ulusal ortalama fiyat olduğunu ve ülke genelinde fiyatlarında değişebileceği unutma. Bütçeni aşmadan araç kiralamak istiyorsan Cezayir gibi benzin fiyatlarının ortalama Litre başına ₺ 5,38 olduğu bir ülkeyi tercih edebilirsin. Benzin fiyatlarını sorun etmiyorsan Hong Kong, ziyaret edebileceğin iyi bir alternatiftir. Geçen hafta itibarıyla fiyatlar burada Litre başına ₺ 52,02 civarında seyretmektedir.


İtalya içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

İtalya içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

İtalya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

İtalya içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, İtalya içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların İtalya içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve İtalya içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

İtalya içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden İtalya içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.